Dlaczego my?

 

Ponieważ obiecujemy Ci same pozytywne doświadczenia podczas zakupu samochodu.

 • każde auto sprawdzamy w 244 punktach

 • na każde auto dajemy pisemną roczną gwarancję

 • przyjmujemy Twoje auto w rozliczeniu

 • oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie

 • załatwimy dla Ciebie dogodny i szybki leasing lub kredyt z najlepszych instytucji finansowych

 • przedsiębiorcom umożliwimy odliczenie VAT-u od naszych aut, nawet osobowych

 • oferując auta wielu marek doradzimy Ci obiektywnie

 

To jest twój wybór!

 

Czym jeździsz odzwierciedla to kim jesteś. A wszyscy jesteśmy inni. W Auto Parku mamy dużą różnorodność samochodów aby usatysfakcjonować każdego. W naszej ofercie znajdziesz auta takich marek jak Audi, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volvo, VW. Doradzimy Ci obiektywnie jakie auto, pasujące do Twoich potrzeb, stylu życia, wielkości rodziny i budżetu jaki chcesz na nie przeznaczyć, powinieneś wybrać.

 

Obsługa

 

Denerwujący sprzedawcy... Zapomnij o tym! U nas możesz spokojnie przechadzać się po salonie bez nagabywań i zbędnych uśmiechów. Kiedy będziesz gotowy porozmawiać kiwnij głową na jednego z doradców, a oni będą szczęśliwi, że mogą Ci pomóc... aaa i oni nie mówią żargonem samochodowych sprzedawców.

 

Potrzebujesz spokoju i przestrzeni podejmując ważną decyzję, a w naszym salonie jest jej sporo. Dogodne miejsce do zaparkowania, miejsce żeby posiedzieć, miejsce do zabawy dla dzieci... no i mamy tez całkiem niezłą kawę! Odwiedzenie naszego salonu jest przyjemnym doświadczeniem. Powinieneś nas odwiedzić i przekonać się w jakim standardzie powinny być sprzedawane auta używane jak nowe.

 

Finanse

 

Ostatni krok, jaki musisz zrobić, by odjechać na 4 kółkach.... to sfinansować swój nowy samochód. Dlatego właśnie regularnie sprawdzamy konkurencyjność oferowanych przez nas usług finansowych. Jeżeli nie są najlepsze z możliwych, nie oferujemy ich Tobie.